Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pękająca szyba...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pękająca szyba...

    Małgosia dostała pierwszy raz w życiu okresu. Nie wiedząc co sie dzieje szybko pobiegła do Jasia po jakąś porade. Jaś przyglądał sie na wszystkie strony, widac był zamyślony, ale w końcu stwierdził: "Na moje oko to ci jaja urwało" ! :szeroki_usmiech
    O2 2.0 FSI (BVY) Elegance 150 KM 200 Nm ...najbardziej aksamitny silnik benzynowy VW...

  • #2
    Pękająca szyba...

    Dzisiaj wyczytałem takie coś:

    Po co gwarancja? - Motoryzacja w INTERIA.PL

    Ktoś z Was spotkał się z takim problemem, czy to tylko przypadek jednostkowy ?
    Power is nothing without control !
    "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

    Komentarz


    • #3
      było na forum poszukaj w postach nie jest to jednostkowy przypadek podobno rozpórka pomaga

      P.S. Bedziesz 24 o 16 na spocie małopolskim

      Komentarz


      • #4
        Re: Pękająca szyba...

        Zamieszczone przez LIFE
        Dzisiaj wyczytałem takie coś:

        Po co gwarancja? - Motoryzacja w INTERIA.PL

        Ktoś z Was spotkał się z takim problemem, czy to tylko przypadek jednostkowy ?
        Mój topik:
        Forum - Octavia Club Polska
        Niestety nie jest to przypadek jednostkowy. I z tego co się zorientowałem dotyczy głównie kombi, ale podobno w VW jest ten sam ból. Ja jeżdze z pęknięta od roku...
        Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

        Komentarz


        • #5
          he zeby było smieszniej mi po jakis 5 miesiacach uzytkowania octavi combi pekła tylnia szyba,miałem naklejana folie wiec niewyleciała ,szyba niebyła udezrona niczym bo była gładka,a poleciała cała w drobny mak.na gwarancji mnie oczywiscie spławili,to chyba ich zadanie i kosztowała mnie ta przyjemnosc 550 złoty z własnej kieszeni:-)
          -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Arek
            he zeby było smieszniej mi po jakis 5 miesiacach uzytkowania octavi combi pekła tylnia szyba,miałem naklejana folie wiec niewyleciała ,szyba niebyła udezrona niczym bo była gładka,a poleciała cała w drobny mak.na gwarancji mnie oczywiscie spławili,to chyba ich zadanie i kosztowała mnie ta przyjemnosc 550 złoty z własnej kieszeni:-)
            Mi pękła tylna w zimie przy mrozie przy włączonym ogrzewaniu szyby i intensywnym nagrzewaniu.
            Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

            Komentarz


            • #7
              Ostatnio wyjechała Fabia moich klientów... Po 2 dniach przestraszył ich huk pekającej szyby tylnej :?
              www.soft-car.pl
              www.chiptuning-gdansk.pl


              - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
              - Wyłączanie DPF
              - Hamownia Obciążeniowa

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X